Pondělí až sobota 8:00–19:00
cs

Vítejte na našich stránkách věnovaných masážnímu umění, kde na vás čeká relaxace a načerpání nových sil. Vstupte do světa klidu a nechte se od nás vést na cestě zdraví a péče o sebe.

Objevte transformační sílu masáže a dopřejte si maximální relaxaci v Massage Oasis. Udělejte krok směrem k wellness a rezervujte si svůj termín ještě dnes. Vaše tělo a mysl si to zaslouží! 


V Harmony Haven Spa & Massage věříme, že masáž není jen luxus, ale je nezbytnou součástí vyváženého a zdravého životního stylu. Naši vysoce kvalifikovaní a zkušení masážní terapeuti jsou odhodláni poskytnout vám personalizovaný a transformační zážitek, který ve vás zanechá pocit svěžesti, obnovy a revitalizace. 

100% organic olej


V našem masážním salonu používáme pečlivě vybraný sortiment vysoce kvalitních masážních olejů, které umocní váš zážitek a podpoří vaši pohodu.

Uklidňující atmosféra


V našem masážním salonu upřednostňujeme vytvoření uklidňující atmosféry, která umocní váš celkový zážitek a podpoří hlubokou relaxaci.

Zkušení terapeuti 


Naši terapeuti prošli rozsáhlým školením a nasbírali letité praktické zkušenosti v oblasti masážní terapie. 


Pár slov od našich spokojených zákazníků

"V minulosti jsem navštívil mnoho masážních salonů, ale žádný se nevyrovná úrovni profesionality a dovedností, které jsem zde zažil. Znalosti a technika terapeuta byly výjimečné. Dali si čas, aby pochopili mé konkrétní obavy a přesně se zaměřili na tyto oblasti. výsledek byl neuvěřitelný - cítil jsem okamžitou úlevu a pocit hluboké relaxace. Jsem vděčný za odbornost terapeutů v tomto salonu a určitě se budu vracet!"

- Julia